Про компанію

Главная страница

Про компанію

Компанія з управління активами «СИСТЕМА ПЛЮС» - професійний учасник фондового ринку України, виключним видом діяльності якого є управління активами інституціональних інвесторів, що здійснюється на підставі ліценції Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України.

Компанія спеціалізується на наданні фінансових послуг, серед яких:
- управління активами інститутів спільного інвестування (пайових та корпоративних інвестиційних фондів);
- розробка та реалізація моделей фінансування будівництва;
- розробка та впровадження систем управління фінансами корпорацій, холдингів, підприємств;
- інвестиційний консалтинг.

Наша мета - збереження та примноження капіталу кожного клієнта, що довірив нам управління своїми активами, розроблення ефективних інвестиційних пропозицій та фінансових моделей, які максимально відповідають інтересам наших клієнтів та є найбільш вигідними для них.

Головні пріоритети діяльності:
Клієнтоорієнтованість. Прагнення вирішити найскладніші фінансові завдання кожного клієнта. Надання високоякісних фінансових послуг за конкурентними цінами.
Професіоналізм. Багаторічний досвід роботи на фондовому ринку. Прагнення до постійного поглиблення професійних знань та досягнення найбільш високих результатів.
Надійність. Безумовне виконання своїх зобов’язань. Чітке дотримання вимог законодавства, стандартів добросовісного ведення бізнесу, етичних норм.